Інклюзивний театр «Переможці долі» вже не перший раз збирає глядачів в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького на документальні вистави. 11 грудня в оновленому за проєктом Громадського бюджету кінолекційному залі бібліотеки відбулася прем'єра інклюзивної документальної вистави «Кроки...».
 
Документальна вистава «Кроки...» відбулася в межах проєкту «Тижні інклюзивного нетворкінгу», який реалізує багаторічний партнер бібліотеки – ГО «Діалог» за підтримки департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.
Під час вистави актори інклюзивного театру, а це – люди з інвалідністю та батьки дітей, які мають інвалідність, ділилися своїми проблемами, досягненнями, мріями та досвідом подолання викликів, які кожного дня стоять перед ними.
Візуальним рядом вистави стали світлини людей з інвалідністю, які майже досягли неможливого – стали відомими на весь світ співаками, акторами, композиторами, громадськими діячами тощо.
Як результат – здійснилася мрія багатьох учасників вистави стати акторами, хоча б у день вистави.
Режисером-постановником вистави є керівник інклюзивного театру «Переможці долі» Лариса Калініна, к.п.н., доцент кафедри культурології ВП МФ КНУКіМ.
Підготовка до вистави передбачала проведення в бібліотеці тренінгів з ораторського мистецтва, акторської майстерності. Бібліотека також стала майданчиком для проведення репетицій вистави.
Кожна зустріч у межах проєкту «Тижні інклюзивного нетворкінгу» змінювала учасників, вони ставали більш впевненими в собі і більш щасливими.
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору