З нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького розгорнуто експозицію «РІЧ У ТІМ», присвячену проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві.
 
На виставці представлено 16 побутових предметів, які ми бачимо щодня у себе вдома. Але для когось ці предмети стали уособленням жаху – адже до кінця життя будуть асоціюватися з домашнім насильством.
За інформацією Національної поліції України, всі представлені експонати мали місце в реальних подіях, пов’язаних з насильством.
Кожен стенд має QR-код, активувавши який можна почути реальні історії людей, які постраждали від домашнього насильства або стали його свідками.
Виставка організована за сприяння Головного управління Національної поліції в Миколаївській області в рамках інформаційної кампанії «Розірви коло».
За Круглим столом, який відбувся в ході відкриття виставки, представники Патрульної поліції Миколаївської області, Департаменту праці та соціального захисту населення м. Миколаєва, Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
ВБО "Инициатива ради жизни" мали змогу обмінятися досвідом, результатами роботи та особливостями взаємодії партнерів у сфері запобігання насильства.
Ознайомитись з експонатами виставки запрошуємо з 03.12 по 10.12 у холі ЦМБ ім. М.Л. ім. Кропивницького, або в онлайн-форматі за посиланням https://richutim.rozirvykolo.org/.
 
 
© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору