Вітаємо пані рукодільниць і їхню натхненницю – незмінну кураторку клубу, бібліотекарку читальної зали Олену Дмитрівну Тищенко з дев’ятиріччям клубу! Ви за крок до ювілею!

З чого ж все починалось? Дев’ять років тому напередодні Всесвітнього дня рукоділля у бібліотеці зібралася невелика групка ентузіасток заради спільного захоплення – рукоділля. Так з’явився бібліотечний клуб «Школа рукоділля»! Щоп’ятниці творчі пані зустрічаються, діляться секретами майстерності,  залюбки обговорюють і освоюють креативні новинки у різних видах рукоділля. Чого тільки за дев’ять років не навчилися, з якими матеріалами тільки не працювали! Їм вдалося опанувати паперопластику і бісероплетіння, осягнути техніки вишивки різними матеріалами (нитками, стрічками, бісером), навчитися виготовляти прикраси і штучні квіти, шити м’які іграшки і декоративні подушки – усього й не перелічиш. Наприкінці кожного року рукодільниці влаштовують виставки своїх витворів і незмінно радують наших читачів.

Зустрічі клубу перетворились на справжні жіночі посиденьки, де можна було не тільки творити, а й поговорити на різні актуальні теми, поділитися особистими новинами тощо. Тому «Школа рукоділля» перетворилась на жіночий клуб «Кропивниця»!

Непростий 2020 рік вніс корективи у роботу клубу – змінилась частота та формат зустрічей, але незмінним залишився творче горіння наших завсідниць клубу.

Бажаємо нашим майстриням міцного здоров'я, наснаги та творчого натхнення!

Детальніше дивись відео  

 

 

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору