Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» подовжено карантин до 28 лютого 2021 року.

Водночас з 8 січня до 25 січня 2021 року на території України діятимуть посилені карантинні протиепідемічні заходи.

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького дотримуючись протиепідемічних вимог, призупиняє обслуговування користувачів і проведення соціокультурних масових заходів у цей період.

Дорогі друзі, нагадуємо вам, що доступними для вас є такі онлайн-сервіси Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького:

перевірка формуляру користувача 

подовження терміну користування книгою 

користування послугою «Книжковий хіт на замовлення» з попереднім записом до електронної черги  

  • попереднє замовлення книги: на сайті; через електронну пошту абонементу для дорослих (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та абонементу для юнацтва (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.); за тел: (512) 24-40-41
  • замовлення послуги електронної доставки документів 
  • онлайн-консультування користувачів з цифрової грамотності на платформі Facebook; через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; за тел.: (512) 55-19-58
  • замовлення аудіо-книг з використанням ресурсів інтернет через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • отримання доступу до електронних послуг державного та регіонального рівнів 
  • безоплатне отримання консультаційної допомоги в пошуку та виборі джерел інформації шляхом звернення за тел.: (512) 24-70-28 або довідково-бібліографічне онлайн-обслуговування користувачів в соціальній мережі Facebook на сторінці «Бібліографічна служба бібліотеки Кропивницького»

 

Закликаємо всіх зберігати спокій, дотримуватися правил поводження під час карантину, за можливості втриматися від відвідування публічних місць, а за будь-яких симптомів недуги звертатися до лікарів.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті бібліотеки та сторінці бібліотеки у Facebook.

© 2020-2021 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору