Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького та Міський центр екологічної інформації та культури (бібліотека-філіал № 2) вже багато років співпрацюють з кафедрою екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Викладачі та студенти завжди беруть активну участь у проведенні щорічних «Екологічних читань».
На початку вересня ЦМБ отримала в дарунок від ЧНУ 5 примірників навчального посібника «Екологічний інтегрований менеджмент водних ресурсів у європейських країнах», редактором якого стала Мітрясова Олена Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, координатор Проєкту Жана Моне.
Книга вийшла друком у 2020 році. Співаторами Мітрясової О.П. стали Віктор Смирнов – кандидат геологічних наук, доцент та Євген Безсонов – кандидат технічних наук, старший викладач.
Видання охоплює такі питання: основні характеристики та інтегроване управління водних ресурсів, якість води, зміна клімату, водна політика та законодавство, також є розділ, в якому розглядається регіональний аспект водопостачання на прикладі Миколаєва.
Посібник написаний українською та англійською мовами. Він стане у нагоді науковцям, практикам, студентам, аспірантам та всім небайдужим до проблем екології води.
Тож звертайтесь до читального залу Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького, бібліотек-філіалів № 2 і 18 та читайте із зацікавленістю!

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору