Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького підписала Меморандум про співпрацю з Миколаївським обласним центром громадського здоров’я.

Підписання Меморандуму  відбулося 13 серпня 2020 року під час засідання круглого столу з питань розбудови та партнерства в сфері громадського здоров’я в Миколаївській області.
Організатором заходу виступив КНП Миколаївський обласний центр громадського здоров'я Миколаївської обласної ради.
Учасниками заходу стали: директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша, директор Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Матвієнко, керівник Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста Андрій Скороход, директорка Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького Тетяна Тверда, директорка Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна Тетяна Жайворонок.

Під час заходу були обговорені питання розбудови системи громадського здоров’я у Миколаївській області, діяльності в даному напрямку учасників засідання круглого столу, подальшої співпраці між підписантами Меморандуму щодо промоції здорового способу життя та свідомого ставлення до здоров’я тощо.

Метою підписаного Меморандуму є координація зусиль щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, формування усвідомленого та відповідального ставлення населення до власного здоров’я, як базової цінності життя. Ухвалення документу допоможе створити єдину систему громадського здоров’я.

ЦМБ ім. М. Л. Кропивницького як відкритий публічний простір має значний потенціал щодо систематичної промоції свідомого ставлення до здоров’я через надання інформації на теми здоров’я (книги та онлайн ресурси) та забезпечення простору для подій та зустрічей з фахівцями. Серед вже реалізованих проєктів: «Школа здоров’я», де здоровий образ життя популяризується через книги та читання, організовуються лекції провідних фахівців медичної галузі тощо.

Слід зазначити, що даний напрямок роботи бібліотек міста буде реалізовуватися за підтримки ВГО Українська бібліотечна асоціація, яка 13 серпня 2020 року теж уклала Меморандум про співпрацю щодо промоції здорового способу життя та свідомого ставлення до здоров’я через бібліотечну мережу України з ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України та Благодійним фондом «Бібліотечна країна». 

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору