Бойко, В. Н. Мартиролог погибших подводных лодок Военно-морского флота отечества

 

Бойко, В.Н. Мартиролог погибших подводных лодок Военно-морского флота Отечества. 1904–2011 [Текст] / В. Н. Бойко. — Севастополь, 2012. - 67 с. : ил.

 

Закачати книгу у форматi PDF

Закачати програму для перегляду файлу можна тут


Мартиролог загиблих підводних човнів Військово-морського флоту Вітчизни є унікальним виданням, що містить короткі відомості про всі загиблі підводні човни Росії, СРСР і Російської Федерації, що не повернулися з походів в період з 1904-го по 2011 роки, створено відомим письменником-мариністом, ветераном - підводником ВМФ РФ Володимиром Бойком.

Довідка, про кожний загиблий підводний човен в даному виданні, складається з порядкового номера її втрати в даний період та назви підводного човна; в дужках вказані назва флоту (флотилії), до складу якого підводний човен входив до моменту своєї загибелі, також вказані дата, час, місце і причина загибелі підводного човна. В якості додаткової інформації вказуються дати можливого виявлення загиблого човна на дні моря і його підйому, наведені фотографії загиблих підводних човнів.

Мартиролог загиблих підводних човнів Військово-морського флоту Вітчизни адресований підводникам ВМФ і широкому колу читачів, які цікавляться історією підводних Сил.

Книга видана російською мовою.

 

© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору