Миколаївський міській голова Олександр Федорович Сєнкевич привітав колектив Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького зі 120-ю річницею заснування закладу та Всеукраїнським днем бібліотек.
 
Під час екскурсії бібліотекою О.Ф. Сєнкевичу було представлено осучаснений кінолекційний зал «ПроСто-Хаб: 100 м2 подій, розваг, відпочинку», який було оновлено за Громадським бюджетом у 2020 році у співпраці з управлінням культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, презентовано мультимедійний проєкт «Бібліотека ім. М.Л. Кропивницького: шлях довжиною в 120 років» та оновлений сайт бібліотеки. Також відбулося знайомство з новим порталом бібліотечно-інформаційної служби «Центр обслуговування громадян» і обговорення планів бібліотеки з впровадження нових послуг і сервісів для городян.
Разом з начальником управління з питань культури та охорони культурної спадщини Ю.Й. Любаровим міський голова передав закладу та бібліотекам-філіям примірники першої в Миколаєві поп-ап книги (книги-розкладайки), присвяченої історії Миколаєва.
© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору