Напередодні святкування Всеукраїнського Дня бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня, українське видавництво «БаК» (м.Львів), що спеціалізується на виданні художньої, наукової, науково-популярної та довідкової літератури, подарувало Центральній бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького 37 примірників книг.
До фонду бібліотеки надійшли такі видання:
14 книг авторки Віри Вовк, української та бразильської письменниці, літературознавиці, прозаїка, драматургині, перекладачки та науковця. Пише твори лише українською та португальською мовами. Своїх персонажів вона кидає у різноманітні життєві нюанси, але вірить у принцип добра.
Автором інших 10 книг є Ева Гата, українська письменниця, її справжнє ім'я Ольга Святославівна Коссак. Щоб бути щасливими, героям книг треба лише зрозуміти основні закони світу та зробити крок назустріч Сонцю… На жаль Гата пішла з життя у 2018 році у віці 60 років у Львові.
Дев’ять книг Святослава Йосиповича Караванського, українського мовознавця, поета, перекладача та журналіста, автора самвидаву, багатолітнього в'язня концтаборів, члена ОУН, поповнять фонд читального залу бібліотеки. Його бесіди, листи та статті стануть в пригоді всім, хто цікавиться українською мовою та шляхами її відродження.
До першого тому творів Ганни Барвінок увійшли оповідання з народних уст, публікації останніх років, оповідання для дітей та із недрукованого.
Довідник «Чорногора» містить описи й світлини понад 200 видів рослин найвищого масиву Українських Карпат – Чорногори.
Книга Івана Шавеля «Цілющі рослини України» буде корисна всім, хто цікавиться народною медициною.
Науково - популярний довідник «Все про серце» увібрав у себе «колективний розум» фахівців з американської клініки Мейо. Тут зібрано все, що треба знати про здорове та хворе серце. Українське видання адаптоване до умов сучасної України.
Тож звертайтесь до залів обслуговування Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького, запитуйте ці книги та читайте із зацікавленістю!
 
 
 
© 2020 ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького Всі права захищені
Розробник web-studio NaturalArt
Угору