Центральна бібліотека ім.КропивницькогоУважаемые друзья!

Приглашаем Вас принять участие в событиях, которые пройдут в библиотеке в ближайшее время.

Подробнее о событиях можно узнать на странице библиотеки в Facebook.

Бібліотека – простір для творчості та корисного відпочинку Вашої дитини!
Шановні дорослі! Організація дитячого дозвілля на канікулах стала проблемою? Не знаєте як відволікти дитину від гаджетів та телевізора? Є вихід із ситуації!

Запрошуємо усіх до Літнього читального залу Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького. На усіх відвідувачів чекають ретельно підібрані прес-перегляди та книжкові новинки, які можна почитати у затишку Літературного скверу. Ми підготували нові майстер-класи, запаслися цікавими настільними та рухливими іграми. Тож чекаємо дітей і дорослих щовівторка з 9:30 до 12:00 на майстер-класи для вправних рученят. А щочетверга – до бібліотечної ігротеки на справжні турніри серед пошановувачів «настолок».
Зробимо це літо яскравим та корисним разом!


Шановні друзі!
Сім’я – це справжнє коріння, незаперечна цінність, фундамент, без якого немислиме життя людини. Саме завдяки сімейному затишку та любові, підтримці батьків та рідних, дитина зростає розумною та талановитою. Якщо у родині панує мир та злагода, це добре позначається на усіх членах сім’ї. В таких родинах існують свої традиції, розвиваються справжні таланти. Саме для таких дружніх сімей бібліотека організовує читацькі перегони «Світ захоплень моєї родини». Мета перегонів - знайомство з талановитими читаючими родинами та залучення нових потенційних читачів до бібліотеки і читання. Якщо Ви або хто-небудь з Вашої сім’ї - творча особистість, захоплюєтесь різними видами творчості, полюбляєте читати, то ці перегони саме для Вас!

На учасників перегонів чекають:
1. Фестиваль творчих робіт «Запали свою зірку!» До участі приймаються будь-які творчі роботи (малюнки, вироби із паперу, картону, дерева та інших матеріалів). Всі вони повинні буди підписані. Роботи приймаються до 31 травня.
2. Фотолітопис «Сімейні історії» До участі приймаються світлини сім’ї з підписом, хто з членів родини є на фото та коротким описом, при яких обставинах була зроблена світлина. Світлини приймаються до 31 липня.
3. Books-турнір «Читацькі симпатії родини» Протягом місяця будуть проаналізовані читацькі формуляри учасників перегонів та виявлені найбільш читаючі родини у жанрах детективу, фантастики, любовного та історичного романів. Аналіз відбудеться протягом серпня.

Оголошення переможців: сімейна вечірка «Я+Я=талановита читаюча сім’я» (вересень, до Всеукраїнського дня бібліотек)
Поспішайте прийняти участь у перегонах та ставайте переможцями!25 травня 2019 року на 66 році життя відійшов у вічність заслужений діяч мистецтв України, лауреат Шевченківської премії, член Національної спілки письменників України Кремінь Дмитро Дмитрович. Колектив Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва висловлює щирі співчуття рідним та близьким Дмитра Дмитровича та глибоко сумує з приводу його смерті. Світла пам’ять про Дмитра Дмитровича назавжди збережеться в наших серцях.

До 65-річчя поета Дмитра Креміня – бібліотрансформер "Закарпатський миколаївець – поет Дмитро Кремінь"[NBSP]